En Yeni cep telefonu oyunları nelerdir ?

Merhabalar telefon oyunları ziyaretçilerimiz . Bu sayfamızda sizlere son 1 hafta sitemizde tanıttığımız en iyi oyunları sunacağız.Umarım bu cep telefonu oyunlarından memnun kalırsınız.

İlk oyunumuz  bir av oyunu.

Deer Hunter 2014 cep telefonu oyunu

Bu oyunda elimizde silah ile önümüze çıkan avlanabilir durum da ki hayvanları avlıyoruz  ve en iyi şekilde avladıkça puan kazanıyoruz. Oyunda grafikler ve oyun içi oynanabilirlik harika diyebiliriz. Oyunda belli bir sürede verilen av görevlerini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Bu süre içinde sizden istenilen av sayısını yerine getirin.Oyun için buraya tıklayınız.

Into the Dead telefon oyunu

Zombilere karşı amansız mücadeleye varmısınız ? Into The Dead Android oyunu ile önünüze çıkan zombileri oyunda size verilen silah ile yok edin. Yok etmelisiniz çünkü yok etmezseniz onlar sizi yok etmek için elinden geleni yapacaklardır. Grafikler ile oyun içi ses akışı gayet iyi tasarlanmış. Sizde bu oyunu denemelisiniz. Oyun için tıklayınız.

Subway Surfers android oyunu

Muhakkak bu oyunu otobüste veya herhangi bir yerde, birinin elinde telefonda oynarken görmüşssünüzdür. Subway Surfers oyunu gün geçtikçe daha popüler olmakta. Tabi bu popülerlik hak edilen bir popülerlik. Oyunda oynanabilirlik çok yüksek ve bu oynanabilirlik yanında bağımlılık yapabilecek derecede bir oyun. Oyunda karakterimiz bekçiden kaçmaya çalışıyor , ayrıca bekçimizin birde tehlikeli köpeği bulunmakta. Hem bekçiden hemde köpeğinden kaçmaya çalışıyorsunuz. Tabi kaçarken de altınları ve extra puanları toplamayı unutmayın. Oyun için burayı tıklayınız.

Chaos Rings Android cep telefonu oyunu

RPG Oyunu sevenler bu oyuna bayılacaktır. Grafikleri güzel olan bu oyun Android 2.3 ve üzeri sistemlerde çalışmaktadır. Yukarıda ki resimde de gördüğünüz gibi oyunda bir tane karaktere sahibiz ve bu karakter ile oyunda ki görevlerimizi yerine getiriyoruz . Bu görevleri yerine getirdikçe oyunda ki seviyemiz artıyor, hemde karakterimizin özellikleri yükseliyor. Oyunda bölümleri geçtikçe karşınıza çıkacak olan yeni rakiplere dikkat etmelisiniz , çünkü bölüm geçtikçe karşınızda ki rakipler daha da güçlenmektedir. Oyuna ulaşmak için bu linki kullanın.

Sprint Driver telefon oyunu

Şehrin tehlikeli yollarında motorunuz ile artistik hareketler yapmaya hazır olun. Oyunda sıkışık trafiğin arasından motorunuz ile hasar almadan kurtulmalısınız ve aynı zamanda da puanları toplamalısınız. Gerçekci oyun yapısı ile tasarlanmış bu oyunda sanki motoru gerçekten kullanıyormuş gibisiniz. Lafı fazla uzatmadan Oyunu hemen indirin .

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir